Son devrin yeni trendi siyah gelinlik

Günümüz gelinleri artık hayatlarının en büyük günlerinde vilayetle de beyaz giymekle ilgilenmiyor. Klasik duvaklı, kuyruklu, şık, uzun ve beyaz gelinliklere son periyotta alternatif siyah gelinlikler beğenilen olmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde eşi Travis Baker ile İtalya’da düğün yapan Kourtney Kradashian’ın gelinlik tercihlerinden birinin rengi de siyahtı.

CNN’in haberine nazaran, Google Trends, son 12 ayda ‘siyah gelinlik’ başlığıyla yüksek arama yapıldığını açıkladı. Bilhassa 2021 sonbaharında Google’da ‘siyah gelinlik’, ‘beyaz gelinlik’ten daha fazla arandı.

32

Amerika’daki Gelinlik ve resmi giysi zinciri David’s Bridal, şu anda tanınan siyah gelinlik tarzlarının özel sipariş versiyonlarından oluşan bir koleksiyon sunuyor.

David’s Bridal yöneticilerinden Laura McKeever, CNN’e verdiği röportajda, gelinlerin geleneği bozmanın bir yolu olarak en sevinçli günlerinde ‘karanlıkta’ kalmaya meyilli olduğunu söyledi: “Bu, açık orta son devirde en sevdiğimiz trend. Siyah gelinlikler çok şık ve dramatik oluyor. Klasik olarak kabul edilen kavram artık değişti.”

24

Pandemi nedeniyle düğünlerini ertelemek zorunda kalan gelinler de, artık özel günlerinin eşsiz olmasını istiyor. Gelinlik koleksiyonlarına eklenen yeni renkler ortasında siyahın yanı sıra mavi, şampanya, mor ve kırmızı da bulunuyor.

Aslında siyah gelinlik, ünlüler dünyasında daha evvel de seçilmişti. Örneğin Sarah Jessica Parker da, 1997 yılında Matthew Broderick ile evlenirken siyah bir gelinlik giymişti.

About admin

Avatar of admin

Check Also

Burçların ilişkin oldukları meslekler !

Astroloji ve burçların insanların hayatlarını etkilemektedir. Her burcun kendi içinde bir karakteristik özelliği vardır. Pekala siz hiç ...

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.