Manuel Pompa Mı Elektrikli Pompa Mı? Süt Pompası Seçimi

cover image
Göğüs pompaları dünyası baş karıştırıcı olabilir! Piyasada çok çeşitli farklı eserler var ve hangisinin gereksinimlerinize en uygun olduğunu bulmak biraz bunaltıcı olabilir! İki ana kategoriye bir göz atalım; manuel ve elektrikli göğüs pompalarını inceleyin ve nasıl farklı olduklarını, her birinin avantaj ve dezavantajlarını ve hayat biçiminize ve gereksinimlerinize en uygun olanı nasıl seçeceğinizi görün.

Manuel ve elektrikli göğüs pompası ortasındaki fark​

Göğüs pompaları kelam konusu olduğunda, hepsi tıpkı değildir. Genel olarak konuşursak, pompalar iki kategoriye ayrılır; manuel göğüs pompaları ve elektrikli.
2640197 2288bc984ce79c79b8bf578705a89843

  • Manuel pompalar: Manuel göğüs pompaları elektriksiz çalışır. Elle çalıştırılırlar ve bir seferde sadece bir göğüs için kullanılabilirler. Bu pompalar çoklukla elektrikli olanlardan daha ucuzdur ve epey hafif ve kompakttır, bu da bütçesi sonlu olanlar için güzel bir seçim haline getirir.
  • Elektrikli göğüs pompaları: Elektrikli Göğüs Pompaları bir elektrik prizi yahut pil ile çalıştırılır. Tek yahut çift göğüs sağımına müsaade veren modelleri mevcuttur. Her gün sağması gereken anneler için elektrikli göğüs pompası çoklukla gereklidir.

Ömür stiliniz, pompalama programınız ve bütçeniz çoklukla gereksinimlerinize en uygun olanı belirleyecektir.

Elektrikli göğüs pompası, manuel pompaya nazaran daha süratli olduğu için sistemli olarak süt sağan anneler için ülkü seçimdir ve daha kısa müddette daha fazla anne sütünü sağmanızı ve saklamanızı sağlar.

Elektrikli Süt Pompasının Avantajları​

2640194 eb229dc7b20505b33b0ad0836de33dab
Elektrikli göğüs pompası, her gün yahut haftada birden fazla süt sağması gereken anneler için vazgeçilmez bir araç olabilir. İşe geri dönen anneler elektrikli göğüs pompasını vazgeçilmez bir araç olarak göreceklerdir.

Elektrikli göğüs pompaları:

  • Güçlü – Uygun bir elektrikli göğüs pompası, daha kısa müddette daha fazla süt pompalamanıza yardımcı olmak için güçlü emiş sağlar.
  • Süratli – Pompa kullanan annelerin birçok, en yeterli modu ve suratı acilen bulur ve bir elektrikli pompa ile gereksinim duydukları ölçüsü süratli ve tesirli bir formda sağar.
  • Süt artırma – Anneler süt üretimini artırmak için çoklukla bir elektrikli pompa kullanır.

Manuel Süt Pompasının Avantajları​

2640192 03bbe9efac191ef397d3990ca6e17ab3
Manuel göğüs pompası, orta sıra kendilerini bir makineye bağlamadan (veya büyük ölçüde para harcamadan!) süt sağmak isteyen anneler için kolay, tesirli ve bütçe dostu bir seçenek olabilir.

Manuel göğüs pompaları şunlardır:

  • Hafif ve son derece taşınabilir – Manuel göğüs pompaları hafiftir ve hareket halindeyken pompalamak için çoklukla bebek bezi çantanızın içine atılabilir.
  • Kullanımı kolay – Manuel pompa ile bağlanacak kablo yahut ayarlanacak ayar yoktur. Yalnızca göğsünüze takın ve sağın.
  • Bütçe dostu – Manuel göğüs pompalarının birden fazla, kolay dizaynları sayesinde elektrikli emsallerinden daha uygun maliyetlidir.
  • Her vakit, her yerde kullanılabilir – Manuel bir pompayla, bir güç kaynağı bulmaya yahut pillerin elinizin altında olmasını sağlamaya bağımlı değilsiniz. Tek gereksiniminiz olan pompanın kendisi.

About admin

Avatar of admin

Check Also

lohusalik depresyonu yasadiniz mi nasil atlatilir QVEXevNB

Lohusalık Depresyonu Yaşadınız Mı? Nasıl Atlatılır?

Doğum sonrası depresyon, bebek sahibi olduktan sonra meydana gelen bir depresyon çeşididir. İnsanların %15'ini tesirler. Doğum sonrası depresyonu ...

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.