Konutunuzu yaza hazırlayacak teklifler

Tabiatın uyandığı, güneşin daha parlak ve canlı olduğu bahar ayları içimizi ısıtmaya başladı. Kışın kasvetli ve soğuk günlerini arkamızda bırakarak, bahar ve yaz aylarının enerjik ruhunuevinize yansıtmanın vakti geldi. Hem size hem meskeninize güzel gelecek birkaç küçük değişiklik tazelenmenize yardımcı olacak.

Ekran Resmi 2022 06 01 00.56.25

Bitkilerinizi yenileyin

İşe bahçe, teras ya da balkonunuzda yapmanız gereken bakım işlerini planlayarak başlayabilirsiniz. Saksılardaki bitkileri yenileyebilir, minder ve masa örtüsünün kılıflarınıbahar ışığını yansıtan sıcak renklerle değiştirebilirsiniz. Baharın heyecanına uygun cıvıl cıvıl renklerde aksesuarlar kullanarak süratli bir değişim sağlayabilirsiniz.

14614026530.84605400

Halılardan kaldırın kilimleri çıkarın

Kışın sımsıcak bir his veren halılar, havaların ısınmasıyla tam karşıtı bir tesir yaratır. Koyu renkli, büyük halıları kaldırarak bunların yerine hafif kilimler, pastel tonlu dokumalar kullanabilirsiniz.

14614026850.87143800

Odalara hareket katın

Koltuklarınızı düz, açık renkli kumaşlar ile kaplayabilirsiniz. Renk seçiminde açık yeşil, açık mavi ya da sarı renk tercih edebilirsiniz. Koltuklarınızın üzerine renkli yastıklar atarak, odaya hareketli bir görünüm kazandırın.

Etiketler

bitki değişiklik dekor dekorasyon dizayn mesken kilim odak renk yaz

About admin

Avatar of admin

Check Also

kucuk konutu olanlara tuyolar IK5ksd9c

Küçük konutu olanlara tüyolar

Küçük bir konutu tasarlamak için öncelikle konutun boyasından başlamak gerekir. Kapalı ve koyu renklere asla bakmamalısınız. Tam bilakis açık ...

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.