Hafta sonu kaçamağı için harika 5 yeni dönem çanta 2022

cover image
2022 yılı seyahatlerinizde en düzgün yol arkadaşınız olacağı yeni dönem çantaların kısa bir listesi. Harika tatil çantası, çok istikametli, sağlam ve elbette modaya uygun olandır. Hafta sonu kaçamağınız için bir çanta yahut güneşlenmek için dışarıda geçireceğiniz bir gün için hoş bir plaj çantası arıyorsanız, bu olmazsa olmaz yeni dönem 2022 çantalarından kimilerine göz atın.

Yazın olmazsa olmaz 5 yeni dönem 2022 çanta modeli​

1. Dior Book Tote​

2022 en moda canta modeli dior jpg

Çarpıcı çizimler, canlı pop tonları ve göz kamaştırıcı çiçek patlamaları, Dior’un en yeni Chez Moi yaz koleksiyonundan bu , hayallerimizdeki plaj çantası.

2. Saint Laurent Icare​

yaz canta modelleri 2022 jpg

Saint Laurent’in Icare çantası ismini verdiği dönemin özel yeni çantası, Yunan mitolojik karakteri Icarus’tan ilham alıyor. Merkezdeki sembolik logo, bir mücevher kesimi olarak elle tasarlanıp şekillendirildi ve güneşi harika bir biçimde yakalamak ve Icarus’un kanatları üzere parlamak için çantanın ortasına yerleştirildi. Eşsiz, sahip olunması gereken bir koleksiyon kesimi.

3. Versace

Versace 2022 Yaz koleksiyonu, büsbütün itimat ve özgürlükle ilgili. Yeni dönem çanta çeşitlerinin bol olduğu koleksiyon, çapraz askılı çanta biçiminde kent sakinleri ve parti müdavimleri için mükemmel bir seçenek sunuyor. Ayarlanabilir askısıyla son derece çok taraflı çağdaş ve klasik ortasında bir çanta.

4. Bottega Veneta Padded Cassette

luks 2022 trend yaz canta modelleri jpg

5. Dior Vibe Bowling Çantası

dior 2022 trend canta modeli jpg

Dior, karşı konulmaz bir yeni dönem çantasıyla yeniden göz dolduruyor. Yeni Dior Vibe serisinden bu bowling çantası, süratli bir kaçamak için kusursuz boyuttadır ve size jet sosyetenin siluetiyle birlikte lüks bir şıklık sunar. Hafif gövdesi ve kauçuk tabanı (spor ayakkabı tabanlarından ilham alınarak) çantanın sizin kadar harekete hazır olduğu manasına gelir.

About admin

Avatar of admin

Check Also

2022 bayan gunes gozlugu 2022 bayan gunes gozlugu tarzlari ve trendleri y1C3ECw9

2022 Bayan Güneş Gözlüğü: 2022 Bayan Güneş Gözlüğü Tarzları ve Trendleri

Bakalım 2022 bayan güneş gözlükleri hangi trendde. Bayan güneş gözlüğü tarzları ve trendleri 2022... Güneş gözlüğü çok kıymetli ve kullanışlı bir ...

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.