En Âlâ 5 Met Gala 2022 Tırnak Dizaynları

cover image
2022 Met Gala, Kim Kardashian ve Billie Eilish üzere yıldızların olduğu modadan oluşan bir geceydi. Ancak Met Gala tırnak dizaynlarının da birebir derecede çarpıcı olduğunu fark ettiniz mi?

met gala tirnak nail tasarimlar 2022 jpg

Kırmızı halı muamelesi görmemiş olabilirler, lakin 2022 Met Gala ünlü hala spot ışığı hak ediyor.

2022 met gala kirmizi hali oje tirnak tasarimlari jpg

1. Blake Lively​

Gecenin galibi, Özgürlük Heykeli’nden ilham alan elbisesiyle kusursuz bir ahenk sergileyen Blake lively’den oburu olmadı. Tırnak sanatkarı Elle Gerstein…

2. Lizzo​

Lizzo’nun paltosunun imali “22.000 saat” sürse de, tırnak sanatkarı Eri lshizu tarafından yapılan sarmal tırnakları gösteriyi çaldı. Met Gala’da herkesin şarabını açabilecek “tirbuşon tırnak” olarak nitelendirdi.

3. Cardi B​

Cardi B’nin kelamlarıyla “beğendim.” Beğen, *gerçekten* beğen. Tırnak sanatkarı MarieNailz.

4. Camila Cabello​

Camila Cabello, tırnakları da dahil olmak üzere zirveden tırnağa düğün havası verdi. Ünlü tırnak sanatkarı Tom Bachik’in müsaadesiyle, her şeyi bembeyaz tuttu. İnstagram da “Çiçekler modanın bir kesimi ve umudun sembolüdür” diye yazdı.

5. Addison Rae​

Tırnak sanatkarı Natalie Minerva…

2022 Met Gala’da göz alıcı pek çok tasarımı varken, yalnızca 5 tane seçmek zordu. Gecenin en sevdiğin manikürü hangisiydi?

About admin

Avatar of admin

Check Also

2022 bayan gunes gozlugu 2022 bayan gunes gozlugu tarzlari ve trendleri y1C3ECw9

2022 Bayan Güneş Gözlüğü: 2022 Bayan Güneş Gözlüğü Tarzları ve Trendleri

Bakalım 2022 bayan güneş gözlükleri hangi trendde. Bayan güneş gözlüğü tarzları ve trendleri 2022... Güneş gözlüğü çok kıymetli ve kullanışlı bir ...

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.