Burcunuza nazaran şanslı renginizi biliyor musunuz?

Koç burcunun şanslı rengi

Koç, Mars tarafından yönetilir. Ateşli ve hareketlidir. Kırmızı, Koç burcunun şanslı rengidir. Enerjiyi, hareketliliği, saldırganlığı ve saflığı simgeler. Beyaz ve sarı da Koç’a güzel gelen renklerdendir.

Boğa burcunun şanslı rengi

Boğa burcu, Venüs tarafından yönetilir. Boğa için en şanslı renkler pembe ve beyazdır. Yeşil rengin de Boğalar için uğurlu olduğuna inanılır.

İkizler burcunun şanslı rengi

İkizler, Merkür tarafından yönetilir. Sarı ve yeşil İkizler burcuna müspet güç verir ve muvaffakiyet getirir. Pembe ve beyaz da İkizlerin şanslı renklerindendir.

pembe kiyafetler modapembe kiyafetler moda

Yengeç burcunun şanslı rengi

Yengeç, Ay tarafından yönetilir. Beyaz ve gri şanslı renklerdir. Gümüş ve krem üzere açık renkler de Yengeç burçları için uygundur.

Aslan burcunun şanslı rengi

Aslan, Güneş tarafından yönetilir. Altın renginin Aslan burçları için en şanslı renk olduğuna inanılır. Canlı mor ve turuncu da tam olarak Aslan renkleridir.

Başak burcunun şanslı rengi

Başak, Merkür tarafından yönetilen bir burçtur. Mavi, yeşil, açık sarı ve beyaz Başak için şanslı renkler olarak kabul edilir.

Terazi burcunun şanslı rengi

Terazi, Venüs tarafından yönetilen bir başka burçtur. Bu burcun en şanslı renkleri açık mavi ve beyaz olarak kabul edilir. Parlak renkler de Terazi burçlarına talih getirir.

ev pozitif dekorasyonev pozitif dekorasyon

Akrep burcunun şanslı rengi

Akrep, Mars tarafından yönetilir. Kırmızı, beyaz ve çikolata renkleri Akrep burçları için en uğurlu renklerdir. Turuncu ve sarı da onlara uygun gelir.

Yay burcunun şanslı rengi

Yay, Jüpiter tarafından yönetilir. Koyu sarı ve turuncu, özgür ruhlu Yaylara baht getirir. Krem ve yeşilin de Yaylar için şanslı renkler olduğuna inanılır.

Oğlak burcunun şanslı rengi

Oğlak, Satürn tarafından yönetilir. Haki, siyah ve mor, Oğlaklar için şanslı renklerdir. Koyu kahverengi ve koyu yeşil de onlar için uğurludur.

Kova burcunun şanslı rengi

Kova, Satürn tarafından yönetilir. En uğurlu renkleri açık mavi ve mordur. Beyaz ve açık tonlar da Kovalar için yararlıdır.

Balık burcunun şanslı rengi

Balık, Jüpiter tarafından yönetilir. Sarı ve turuncu, Balık burcuna uğur getirir. Bunların dışında pembe de Balıklar için şanslı bir renktir.

About admin

Avatar of admin

Check Also

Burçların ilişkin oldukları meslekler !

Astroloji ve burçların insanların hayatlarını etkilemektedir. Her burcun kendi içinde bir karakteristik özelliği vardır. Pekala siz hiç ...

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.