Bu yaz bermuda şort rüzgarı esecek!

Rahatlık bermuda şortlarda

Sizi rahat hissettirecek bermuda şortları hem plajlarda hem de sokak tarzınızda kullanabileceksiniz! Üstelik kombinlemesi de hayli kolay.

Screenshot 1 5

Hem spor hem şık

Bermuda şortun rahatlığını hissedip birebir vakitte şık mı olmak istiyorsunuz? Tahlil yolu basit! Zira gömlekler imdadınıza yetişiyor. Bermuda şort ve gömlek kombini, sizi hem spor hem de şık gösterecek.Screenshot 5 1 Screenshot 6 1

Blazer ceketleri kullanın

Bu dönem blazer ceketlerin trend olduğunu duymayan kalmadı. Renk renk blazer ceketler ile bermuda şortlarınızı kombinleyerek trend kesimleri bir ortaya getirebilir ve usul bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Screenshot 9 1

Akşam buluşmalarına özel kombin

Akşam buluşmalarında hepimiz daha şık kesimleri tercih etme eğilimindeyiz. Pekala bunu bermuda şortlarla yapmak mümkün mü? Karşılığımız ”evet!” Şık bir bluz ya da büstiyer ile spor görünümünüzü stil ve şık bir görünüme çevirmeniz mümkün.

Screenshot 10 1

About admin

Avatar of admin

Check Also

Burçların ilişkin oldukları meslekler !

Astroloji ve burçların insanların hayatlarını etkilemektedir. Her burcun kendi içinde bir karakteristik özelliği vardır. Pekala siz hiç ...

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.