Birinci buluşmada sizi rahatlatacak tüyolar

İlk izlenim epeyce değerli.. Gergin ve gerilimli olduğunuzda bıraktığınız izlenim yeterli olmayacaktır. Zira stresliyken kendinizi tabir edemeyebilirsiniz. Ya da gerilimli boş bulunup söylememeniz gereken şeyleri de söyleyebilirsiniz. Ya da tam aksine gerilim sizi çok sessiz bir beşere da dönüştürebilir.

İlk buluşmada gerilimle başa çıkmanın yolu

  • İlk buluşma için yer epey kıymetli kasıntı bir yer değil de, halka açık bir yer seçin. Çok zorlanıyorsanız da ikinizin de sevdiği ortak bir mühit belirleyip orada yer bulabilirsiniz.

Ekran goruntusu 2022 06 20 152031

  • Giyiminize itina göstereceksinizdir eee haliyle en âlâ halinizle görmek istersiniz. Ancak şeklinizin dışına çıkmamaya itina gösterin. Aksi halde kendinizi makus hissedebilirsiniz. Hem sizi kendi sevdiği biçiminizle görmesi de güzel unutmayın giysi şekliniz sizi siz yapan özelliklerden biri..
  • Doğal olun, doğal gözükmediğiniz takdirde kasıntı gözükürsünüz.

Ekran goruntusu 2022 06 20 152356

Önceden nerede buluştuğunuzu belirleyeceğiniz için oturduğunuz yer ile buluşmaya gideceğiniz yerin ne kadar sürdüğüne evvelce bakın. Otobüs ile gideceksiniz, otobüs saatlerine bakın en azından o gün geç kalma gerilimi de yaşamamış olursunuz.

Ve buluşmanın sonlarına geldikçe kalbinizi, içinizde sesi dinleyin olumluysa ikinci buluşmak için talih verin ancak aksiyse hoş bir lisanla bunu lisana getirin hayat vakit kaybetmek için epeyce kısa..

About admin

Avatar of admin

Check Also

en yaratici evlilik teklifleri Ow9aKP9I

En yaratıcı evlilik teklifleri

Evlilik için yapılan bu değerli günün hazırlıkları oldukça sıkıntı.Evlilik öncesi teklif yapmak isteyen insanların, bu nedenlerden ötürü; hangi ...

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.