Bebek Patik Örnekleri 2019

bebek patik modelleri 2019 6

Bebekler için patik modelleri yeni anne olanlar ve anne adayı olanlar için en çok merak edilen hususlardan bir adedidir. Soğuk havalarda bebeklerin ayaklarını sıcak tutacak tıpkı vakitte epey sempatik ve ilgi cazip modeller 2019 yılında tanınan durumda. Bunun yanı sıra 2019 yılında annelerin kendi elleriyle ördüğü ve yaptığı patiklerin kullanımı da dikkat çekmektedir. Bebek patik imali tığ ile ve şiş ile yapılmakta ve üzerlerine eklenen sempatik hayvan figürleri ya da çiçekler dikkat çekmektedir.

bebek patik modelleri 2019 7

Bebek Patiklerinde 2019 Renk Tercihleri

Erkek bebek patik modelleri ve yapılışında tercih edilen mavi renk popülerliğini müdafaaya devam etmektedir. Ancak 2019 yılında alternatif renklerin tercih edildiği de görülüyor. Erkek bebekler için yeşil, bordo, lacivert üzere renkler seçilirken ikili renk kombinasyonları da tercih edilmektedir. 2019 yılında en çok tercih edilen modeller örgü modelleridir ve örgü modellerinde oluşturulabilecek farklı kombinasyonlar hayal gücü ile sonludur. 2019 yılında bebek patik modellerinde en çok tercih edilen örgü tipleri ise;

  • Selanik
  • Haroşa
  • Düz örgü
  • Tunus işi biçiminde sıralanabilmektedir.

bebek patik modelleri 2019 1

2019 Yılı Trendi Bot Patiği Modelleri

Yapımları epey kolay olan ve şirinlikleri ile herkesin beğenisini kazanan bot patik modelleri 2019 yılında en çok tercih edilen modeller ortasında yer almaktadır. Bot patik modelleri ortasında en tanınan olanlar ise benekli bot patik modelidir. En hoş modelleri satın alarak ya da kendiniz yaparak bebeğiniz için en hoş bot patik modellerine sahip olabilirsiniz. İmali kolay birçok farklı modele ulaşmanız mümkün olacaktır. Bebeğiniz için farklı modellere sahip bot patik modellerini örgü yardımı ile basitçe yapabilir, küçücük ayaklarını sıcak tutabilirsiniz.

bebek patik modelleri 2019 2

bebek patigi yapilisi 2019

bebek patigi nasil yapilir

About admin

Avatar of admin

Check Also

yaz hamilelerine ozel saglikli tatil tuyolari RrMviwGJ

Yaz hamilelerine özel sağlıklı tatil tüyoları

Yaz ayları birçoğumuz için yılın en hoş aylarıdır. Bu ayları gebe olarak geçirdiğiniz için çok şey kaçırdığınızı düşünüyor olabilirsiniz ancak ...

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.