21 Haziran Salı günlük burç yorumları

21 Haziran günlük burç yorumlarına nazaran hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 21 Haziran Salı günlük burç yorumları.

1 mart sali gunluk burc yorumlari 0 2 1

21 Haziran Koç burcu yorumu

İşinizle ilgili gerekli detayları kısa müddette tamamlamalı ve yeni projelerinizi geliştirmelisiniz. Ay’ın bulunduğu pozisyon, aile içi kavgalarınızı gündeme getirebilir. Uzak yollarla ilgili projelerinizi için, elinizden birtakım paralar çıkabilir. Olayları bir an evvel sonuçlandırmalı ve tereddütlerinizden kurtulmalısınız.

boga

21 Haziran Boğa burcu yorumu

Maddi mevzuların başınızda aldığı şekillenmeler çok kıymetli. Yeni başlangıçlar konusunda kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Diğerlerinin fikriyle hareket etmek istemediğiniz için, kendinize vakit tanımalısınız. Mali dertlerinize yeni kaynaklar bulmak için gerekli kuralları temkinli bir halde oluşturabilirsiniz.

1 mart sali gunluk burc yorumlari 2 2

21 Haziran İkizler burcu yorumu

Siz her anlamada tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza karşın, olaylara etkinlik kazandırmak için vakte gereksiniminiz var. Problemleri önlemek için küçük molalar vermeli ve her şeyi ince detaylarına kadar düşünmelisiniz.

1 mart sali gunluk burc yorumlari 3 2

21 Haziran Yengeç burcu yorumu

Bugün, yaratıcılık konusunda değişik fikirleriniz ve farklı uygulamalarınız olacak. Karşı tarafı ikna etme konusunda başarılı olacaksınız. Ferdî çekim gücünüzü etrafınız üzerinde deneyebilir ve istediğiniz başarıyı sağlayabilirsiniz. Bir arada çalıştığınız şahısların özel meseleleriyle yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz.

aslanaslan

21 Haziran Aslan burcu yorumu

Duygularınızı gizlemek sizi rahatsız ediyor. Muhafaza içgüdünüz yüzünden, olumsuz reaksiyonlarınızı yakınlarınızdan çıkarıyorsunuz. Bugün Ay’dan aldığınız tesirler sayesinde, daha hamasetli davranabilirsiniz. Paylaşım konusunda rahat davranmalı ve etrafınıza güvenmelisiniz.

1 mart sali gunluk burc yorumlari 5 2

21 Haziran Başak burcu yorumu

İş disiplininiz eksiksiz gidiyor. Bugün etrafınızdaki bireyleri zekanızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tavır sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize karşın, üstlerinizle konuşurken daha sakin ve temkinli olmalısınız.

1 mart sali gunluk burc yorumlari 6 2

21 Haziran Terazi burcu yorumu

Kısa yollarla ilgili enteresan planlarınız var. Birtakım dostlarınıza sürpriz hazırlayabilir onlarla ortak çalışmalar içine girebilirsiniz. İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecektir. Bulunduğunuz ortamlarda hislerinizi saklama muhtaçlığı içindesiniz.

1 mart sali gunluk burc yorumlari 7 2

21 Haziran Akrep burcu yorumu

Maddi hususlarda arkadaşlarınızın değişik fikirlerinden etkilenecek, ve kendinizi farklı bir pota da göreceksiniz. Kişiliğinizin bilinmeyen istikametlerini ortaya çıkarmaktan yanasınız. Hayatınızla ilgili yenilenme kelam konusu olacaktır.

1 mart sali gunluk burc yorumlari 8 2

21 Haziran Yay burcu yorumu

Olaylara mantıklı bir biçimde yaklaşmanıza alışanlar için, bugün farklı davranışlarınız onlara şaşırtan gelecektir. Şuur altınızda sizi yoran fikirlerinizden bir an evvel kurtulmalısınız. Olaylara saplantılı bir halde yaklaşmanız yüzünden, yapacağınız çalışmalara gereksiz mahzurlar koyuyorsunuz. İçinizdeki enerjiyi çıkarmalısınız.

1 mart sali gunluk burc yorumlari 9 2

21 Haziran Oğlak burcu yorumu

Yaratıcı taraflarınızı karşı tarafa anlatma konusunda son derece başarılı davranıyorsunuz. Güçlü dostlarınızın yardımıyla, arzuladığınız ortamlarda bulunma fırsatı yakalayacaksınız. Çabuk bıkma huyunuz sorun yaratabilir.

1 mart sali gunluk burc yorumlari 10 2

21 Haziran Kova burcu yorumu

İlginç bireyler ilginizi çekiyor. Bugün, güç ve duygusallıktan yanasınız. Her iki hissin zıtlaşmasını hissederken.öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Etrafınızdaki bireylerle fikir paylaşımı içinde olsanız bile, tıpkı lisanı konuşmamanız, tartışma yaratabilir. İkileme neden olabilecek durumlara karşı hazırlıklı olun.

1 mart sali gunluk burc yorumlari 11 2

21 Haziran Balık burcu yorumu

Karşıt bağlantılarınızda güç savaşı vereceksiniz Her iki taraf da, kendilerini savunma yolunu seçeceksiniz.. Zorlandığınızı hissedebiliyor ve kendi kurallarınız doğrultusunda bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Olayların sizi yönlendirmesine müsaade vermek istemediğiniz için, birtakım pürüzlerin gündeme gelmesini olağan karşılamalısınız.

Etiketler

akrep aslan balık başak boğa burç günlük ikizler koç kova oğlak terazi yay yengeç yorum

About admin

Avatar of admin

Check Also

Burçların ilişkin oldukları meslekler !

Astroloji ve burçların insanların hayatlarını etkilemektedir. Her burcun kendi içinde bir karakteristik özelliği vardır. Pekala siz hiç ...

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.